Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
9,4 Výborné 3 recenzí

Velký okruh Řeckem - tam autobusem, zpět letecky

SOLUŇ • METEORA • THERMOPYLY • DELFY • KLÁŠTER OSIOS LOUKÁS • ATÉNY • ATTICKÉ POBŘEŽÍ • SUNIO • KORINT • MYKÉNY • TÍRYNS • NÁFPLIO • EPIDAUROS • OLYMPIA • ZAKYNTHOS

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 4500
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
1. a 2. osoba na pokoji 3. osoba na přistýlce
termín polopenze polopenze
25.05.2019- 04.06.2019 21 990,- 21 090,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

V poledních hodinách odjedeme z Plzně, Prahy, Brna a Bratislavy (další nástupní místa: Žďár nad Sázavou 300 Kč, Jihlava 300 Kč, Velké Meziříčí 300 Kč, Velká Bíteš 200 Kč, Uherské Hradiště 300 Kč, Veselí nad Moravou 250 Kč, Strážnice 250 Kč, Hodonín 250 Kč, Břeclav 250 Kč, Zlín 400 Kč, Kroměříž 400 Kč, Olomouc 350 Kč, Přerov 350 Kč, Prostějov 300 Kč, Vyškov 200 Kč) směrem na Maďarsko.

2. den

Ráno přijedeme na pobřeží, kde budeme mít možnost se koupat v Egejském moři a řidiči absolvují povinnou devítihodinovou přestávku. V odpoledních hodinách se ubytujeme. Večeře.

3. den:

Po snídani pojedeme do Soluně, druhého největšího města Řecka. Projdeme se po příjemné pobřežní promenádě v blízkosti druhého největšího řeckého přístavu, uvidíme Galériův oblouk a rotundu, nejstarší architektonickou památku z římského období, budeme mít možnost vystoupit na nejslavnější pamětihodnost Soluně – Bílou věž, odkud se nám naskytne krásný pohled na Paralíu. Podíváme se také do kostela Agia Sofia, významné byzantské stavby a také do největšího kostela v Řecku Agios Dimítrios. Odpoledne pojedeme kolem Olympu, hory bohů, a úžinou Tempi do Meteory, abychom navštívili „vznášející“ se kláštery, vybudované na vrcholcích strmých skalních věží. Ubytujeme se v hotelu u města Kalambaka, večeře.

4. den:

Po snídani se vnitrozemím vydáme na jih řecké pevniny. U Thermopyl nás přivítá socha udatného spartského krále Leonida a slavné sirné prameny. Za starověký střed země byly považovány Delfy, kde Pýthie šalamounsky zvěstovala budoucnost. Po jejich prohlídce poznáme nejvýznamnější středověkou stavbu Řecka, klášter Osios Loukás. Večer se pak ubytujeme v hotelu v Aténách, večeře.

5. den:

Celý den věnujeme poznávání hlavní řecké metropole a jejích památek. Po snídani navštívíme Atény a prohlédneme si Akropoli, starověkou Agoru s věží větrů, podíváme se k chrámu Dia Olympského a budeme mít možnost navštívit i unikátní Národní archeologické muzeum. Návrat do hotelu, večere.

6. den:

Po snídani podnikneme celodenní výlet, který nás povede po turisticky nejrušnějším Attickém pobreží, kde budeme mít příležitost ke koupání, až k Poseidonovu chrámu na mysu Sunio. Kdo dá přednost individuálnímu programu, může se toulat kouzelnými aténskými uličkami pověstných čtvrtí Plaka nebo Monastiráki. Večer se všichni sejdeme v hotelu, večeře.

7. den:

Po snídani opustíme pevninskou část a vydáme se na peloponéské Řecko. Mezníkem obou částí je Korint. Neméně famózní jako sám průplav je majestátní středověká pevnost Akrokorint nebo vykopávky starověkého Korintu – „nejhříšnějšího starověkého města“. Pozůstatky opevněného palácového komplexu v Mykénách jsou právem považovány za největší starověkou památku Řecka. Večer se ubytujeme v hotelu ve středisku Tolo, večeře.

8. den:

Po snídani pojedeme na celodenní výlet a uvidíme Kyklopské hradby v Tírynsu, nejelegantnější řecké město Náfplio s jeho mohutnou citadelou Palamídi. Závěr výletu bude patřit velkolepému divadlu starověkého posvátného okrsku v Epidauru.. Odjezd na ubytování do Olympie, večeře, nocleh.

9. den:

Po snídani se s řeckými památkami rozloučíme v kolébce olympijských her v Olympii, kde si prohlédneme pozůstatky Diova posvátného okrsku, prvního olympijského stadionu a zdejší Archeologické muzeum. Odplutí trajektem na ostrov Zakynthos. Ubytování, nocleh.

10. den:

Celodenní relaxace a odpočinek u moře. Večeře, nocleh.

11. den:

Transfer na letiště a odlet do Brna a Prahy.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu autobusem do Řecka a dle programu
• leteckou přepravu Zakynthos–Brno/Praha
• letištní taxy a palivový příplatek
• odbavené zavazadlo
• transfery do hotelu a na letiště na Zakynthosu
• trajekt na Zakynthos
• 9× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
• 9× polopenzi
• průvodcovské služby během okruhu, delegátské služby na Zakynthosu

Příplatky

• jednolůžkový pokoj (os/pobyt) - 4500,- Kč
• pobytová taxa cca 6 €/os/pobyt (platba v hotelech)
• místní průvodci v archeologických areálech cca 25 €/os/pobyt

Předpokládaná částka na vstupy cca 70 €.

Slevy:
• 3. osoba na přistýlce 900 Kč

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 9 Strava 9,3 Delegát 10 Doprava 9,3

Ludmila Šujanová - Velký okruh Řeckem - tam autobusem, zpět letecky (27.05.2017 - 06.06.2017)
Hodnoceno: 04.09.2017

Hotel 9 Strava 9 Delegát 10 Doprava 9

Dobrý den,
se zájezdem" Velký okruh Řeckem" jsme byli velmi spokojeni, úplná spokojenost pak byla s posledními třemi dny strávenými na ostrově Zakyntos, kde jsme ze sebe spláchli únavu po předchozím cestování. Nejvíce však musíme vyzdvihnout práci našeho průvodce pana Richarda Maniacka, který je po všech stránkách profesionál. Jeho znalosti a podávané výklady byly pro nás přínosem, navíc měl pochopení i pro obyčejné lidské požadavky. Vyslovte mu, prosím, naše upřímné poděkování Budeme na tento zájezd rádi a dlouho vzpomínat.
L.+ F. Šujanovi Brno

Magdalena Bazalová - Velký okruh Řeckem - tam autobusem, zpět letecky (27.05.2017 - 06.06.2017)
Hodnoceno: 29.08.2017

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Já tomu dávám to nejlepší hodnocení - ubytování velmi dobré - očekávala jsem menší hotýlky, jídla na mě až moc, řidiči velmi dobří profesionálové a ochotní, a průvodce p. Richard Maniaček přímo vynikající. Tak příjemného člověka jsem dlouho nepotkala. Splnila jsem si svůj sen - antické Řecko je moje srdeční záležitost, viděla jsem všechno, co jsem vidět chtěla, a navíc je podle mého názoru zájezd dobře " postavený". Cesta tam busem je sice únavná, ale pak byl skoro celý den na odpočinek, vlastní program začínal až druhý den. Žádný den nebyl " přeplněný", nebyli jsme uštvaní, do hotelu jsme se dostali vždy poměrně brzy, takže byl ještě před večeří čas na odpočinek nebo procházku. A nakonec 1,5 dne odpočinku u moře ve velmi dobrém hotelu na Zakynthosu - to už byla jen třešnička na dortu. Nejsem už nejmladší, měla jsem před zájezdem trochu obavy, jak to zvládnu, ale bylo to všechno úplně v pohodě, vůbec jsem se necítila unavená. Můžu zájemcům o antické Řecko vřele doporučit.

Eva Rentkova - Velký okruh Řeckem - tam autobusem, zpět letecky (27.05.2017 - 06.06.2017)
Hodnoceno: 29.08.2017

Hotel 8 Strava 9 Delegát 10 Doprava 9

Zatím nejlepší zájezd, který jsme zažili:) Prúvodce byl excelentní, strava vynikající (až na jednu roznášenou večeři), doprava byla taktéž výborná (jedna cesta letecky je dobrý nápad, a autobus neměl dobrou akustiku vzadu, což vadilo při výkladech prúvodce), ubytování bylo čisté, pěkné (až na dva hotely na velmi hlučných ulicích). Celkový dojem ze zájezdu ale byl vynikající, hlavně kvúli tomu, že jsme viděli skutečně všechno nejdúležitější z Řecka a s prúvodcem, jehož znalosti nejen z historie, ale i ze současného Řecka byli obdivuhodné. Ďekujeme, Rentková

Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení

Video

Atény a Apollónovo pobřeží

Praha letecky
snídaně
od 15 990,-
Hotel South Coast ***, Kréta

Jihovýchodní Kréta

Praha, Brno, Ostrava letecky
beze stravy, polopenze polopenze, beze stravy
od 18 390,-