Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Caravel Zante****

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi
Sejf
Tenis
Bazén venkovní

Nově zrekonstruovaný hotel ležící na krásné písečné pláži v klidném prostředí letoviska Tsilivi (Řecko, Zakynthos), oplývající rozkvetlou zahradou v olivovém háji, je vzdálen pouhých 6 km od hlavního města Zakynthos. Ihned po příchodu do hotelu na vás dýchne velmi přátelská atmosféra s typickou řeckou pohostinností. Hotel disponuje restaurací, internetovým koutkem, dvěma bazény s lehátky a slunečníky zdarma, barem na pláži a vířivkou. Ze sportovního zázemí se nabízí tenisový kurt a basketbalové hřiště, herna, stolní tenis, dětské hřiště, hotel nabízí pronájem jízdních kol a vodní sporty na pláži za poplatek. V hotelu je zajištěn animační program pro děti i dospělé. Zdejší pláž byla oceněna modrou vlajkou EU a je zde pozvolný vstup do vody, ideální pro rodiny s dětmi.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2018, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2018. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

1. dítě na přist. pobyt zdarma do
6 let
2. dítě na přist. pobyt zdarma do
6 let
Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, klimatizace (červen, září 5 eur/den), lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive: Snídaně (7.30-9.30), oběd (12.30-14.00), večeře (19.30-21.30) formou bufetu. Snack bar u bazénu, koláčky, saláty a tousty. Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00-23.00).

Cena zahrnuje

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou
leteckou přepravu tam i zpět
letištní taxy a palivový příplatek
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service – typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna (úterý/pátek).

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Letovisko vzdálené asi 6 km od hlavního města s krásnou pozvolna se svažující písčitou pláží, průzračným mořem, romantickými zákoutími a na druhé straně se živým koloritem na ostrově Zakynthos (Řecko). Můžete zde využít široké nabídky obchůdků, taveren, barů a půjčoven aut. Pravidelné spojení s hlavním městem nabízí nepřeberné množství zábavy a další možnosti vyžití. Vzdálenost od letiště je 30 minut.

Fakultativní výlety

Výlet lodí kolem pobřeží ostrova
Celodenní výlet, který vám umožní zhlédnout severovýchodní pobřeží ostrova se stovkami větších či menších mořských jeskyní a řadou krásných pláží, které jsou z pevniny nedostupné. Poplujeme lodí z přístavu Zakynthos přes Tsilivi, Alikes a Modré jeskyně. Další zastávkou bude proslulá pláž Navagio - Pirátský záliv s vrakem obklopený útesy a přístupný pouze z moře. Odtud pokračujeme do Porto Vromi, nejhlubšího přírodního přístavu na Zakynthu, a kolem mořských jeskyní Keri a želvího ostrova se vrátíme zpět do přístavu.

Okruh ostrovem
Začínáme návštěvou vesnice Bochali, odkud je nádherný výhled na město Zakynthos a zříceninu benátského hradu. Další zastávkou bude vesnička Macherado, kde můžete navštívit kostel Agia Mavra. Odtud pojedeme kouzelnou krajinou s nejstaršími olivovými stromy na ostrově až do vesnice Maries, kde se zastavila Maří Magdaléna. Svou cestu zakončíme ve vesničce Volimes, kde máte možnost nákupu v řemeslných dílnách.

Řecký večer
Ve vesničce Kampi je připravena večeře v typické řecké taverně na pobřeží s nádherným výhledem na moře. Zde můžete při večeři s hudbou pozorovat západ slunce.

Kefallonie
Celodenní výlet na sousední ostrov, který je proslulý svými přírodními krásami a bohatou historií.

Olympia
Celodenní výlet do starobylé Olympie. V ranních hodinách odjezd trajektem na Peloponés a dále autobusem do zeleného údolí bájné Olympie. Prohlídka archeologických památek s průvodcem. Zastávka ve vesnici Olympia na oběd a nákupy.

Zakynthos, Tsivili - Aparthotel Planos

Hotel Planos***

Brno, Ostrava, Praha letecky
all inclusive
od 20 290,-
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 12 let
Hotel Admiral - Řecko - Zakynthos - Tsilivi

Hotel Admiral****+

Brno, Ostrava, Praha letecky
all inclusive
od 24 490,-
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 12 let