Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Ioannis Golden Club***

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
100 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
Bazén venkovní

Oblíbený hotel je umístěn na východním pobřeží ostrova pouze 100 m od nejkrásnější písečné pláže ostrova Golden Beach. Hotel je obklopen udržovanou zahradou, v níž se nachází sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky, dětské hřiště a pool bar. Hostům je k dispozici vstupní hala, recepce, TV místnost, restaurace s terasou, bar, posilovna a internet (za poplatek). Hotel prošel rozsáhlou rekonstrukcí společných prostor. Na vyžádání zajistíme pokoje na úrovni 4-hvězdičkového hotelu v nově zrekonstruované části (za příplatek). Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře poskytuje ideální zázemí pro rodiny s dětmi. Centrum letoviska Skala Potamias (Řecko, Thassos) je sice menší, avšak poskytuje dostatečné možnosti procházek a nákupů, od hotelu je vzdáleno cca 20 minut pěší chůze. Pravidelné spojení s hlavním městem Limenas (15 km) zajišťují místní linky.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 700
+ Kompletní tabulka katalogových cen

3. os. na přist. pobyt zdarma

Podrobné informace

Ubytování

Příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace, lednice, TV, rádio, telefon, fén, koupelna a balkon.

Stravování

Rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu, servírované večeře formou menu (výběr ze dvou hlavních chodů, salátový bufet, dezert).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek
ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou
leteckou přepravu tam i zpět
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna a Ostravy na Thassos (pondělí/čtvrtek). Za příplatek 600 Kč zajišťujeme i odlety pravidelnými linkami české letecké společnosti Smart Wings z Prahy na Thassos (pondělí/čtvrtek).

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Sympatické letovisko ležící ve východní části ostrova Thassos (Řecko) nedaleko hlavního města se pyšní nejdelší a nejkrásnější písečnou pláží s pozvolným vstupem do moře Chrissi Ammoudia (Zlatá pláž), která je především lákadlem pro rodiny s malými dětmi. Zeleň, to je dominující obraz, který ve Skala Potamias upoutá každého návštěvníka. Vysoké topoly, košaté borovice a stříbrolistnaté olivy lemují dlouhé písečné pobřeží. Na okraji zálivu pod borovicovou strání je malý přístav nejen s rybářskými loděmi, ale kotví zde i sportovní a rekreační plavidla. Letovisko nabízí širokou nabídku typických taveren, obchodů a barů.

Fakultativní výlety

Okruh ostrovem / cena: cca 30 €
Celodenní výlet klimatizovaným autobusem je nejideálnější způsob, jak poznat historii, pamětihodnosti, krásy a zajímavosti ostrova Thassos. Během cesty navštívíte klášter Archangelos, poloostrov Aliki s ruinami antického obětního chrámu a dvou starokřesťanských bazilik, malebnou vesničku Panagia, která se nachází na úpatí nejvyšší hory ostrova Ypsarion. Zde si prohlédnete místní kostel, výrobnu olivového oleje a ochutnáte thassoský med. Navštívíte také hlavní město ostrova Thassos - Limenas, a to jeho antickou část - starověký trh Agora. Během cesty je volný čas na oběd a koupání.

Celodenní výlet lodí / cena: cca 30 €
Z výletní lodi uvidíte hlavní přírodní krásy ostrova. Obeplujete část ostrova s možností koupání v křišťálově čistém Egejském moři, na jedné zastávce budete moci také lovit ryby. Vyvrcholením programu je oběd, který vám připraví posádka lodi v době, kdy vás převezou malým motorovým člunem na pláž. Zde budete mít čas ke koupání a potápění. Oběd je podáván na palubě lodi a je zahrnut v ceně výletu.

Celodenní výlet jeepy do hor / cena: cca 35 €
Dobrodružný výlet za poznáním krás, které skrývají místní hory. Tento výlet vám umožní poznat vnitrozemí ostrova a navštívit místa, která znají jen místní obyvatelé. Uvidíte jezera, vodopády a nejvyšší horu Ypsarion (1 204 m). Hlavním cílem je horská vesnice Kastro, kde si prohlédnete starobylý 600 let starý dřevěný kostel a kostnici. Můžete poobědvat v místní taverně a obdivovat výhledy na moře i nejvyšší horu ostrova Ypsarion.