Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Yota Beach

Vzdálenost na pláž

Přátelský rodinný hotel nacházející se 30 m od pláže poskytuje svým návštěvníkům skutečný oddech, relax a pohodu. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a barem, restauraci s nabídkou tradičních řeckých pokrmů a poolbar, kde si můžete posedět u vynikajícího koktejlu nebo si vychutnat polední siestu. Sluneční terasa se slunečníky a lehátky zdarma, které lákají k zaslouženému prázdninovému odpočinku, obklopuje bleděmodré vody bazénu. Na nádherné písčito-oblázkové pláži je možné využít široké nabídky vodních sportů nebo můžete podniknout plavbu lodí podél pobřeží s kouzelnými zátokami, které zvou k pikniku a koupání v azurově modrém moři. Nedaleko hotelu je zastávka autobusu do města Lindu, které je někdy nazývané „zkamenělým snem“ a je plné historických památek. Výborná poloha přímo u jedné z nejhezčích pláží v objetí překrásné přírody a blízkost klenotu ostrova Lindu jsou hlavním předpokladem pro strávení ideální dovolené.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Příjemné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (palanda), ventilátor, klimatizace (za poplatek 7 eur/den), lednice, TV, koupelna a balkon. Všechny pokoje mají výhled na moře a nacházejí se v prvním nebo druhém patře.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře servírované (možnost výměny za oběd). Vynikající řecká kuchyně v tradiční vyhledávané taverně.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi. Odlety jsou z Brna.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Na ostrově Rhodos (Řecko) v zátoce Vlicha Beach se nachází několik hotelů, restaurací a taveren, bar a dva supermarkety s potravinami a suvenýry. Toto místo doporučujeme především klientům, kteří nechtějí dělat nic jiného než relaxovat a užívat si jednoduchých věcí v životě - plavání na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, čerstvých ryb, vynikajících salátů v tavernách na pláži, večeří pod hvězdami a jednoho či dvou drinků v místním baru. Jen 4 km je to do Lindu, klenotu ostrova, plného historických památek. Tato malá magická vesnice je celou sezónu zalitá sluncem - tak proč se nepodívat právě sem? Vzdálenost od letiště je asi 1 hodina.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého ostrova. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů - klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, který obyvatelé považují za nejpůvabnější místo ostrova a jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas i na odpočinek, koupání a nákupy.
Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které zde turisté nakupují jako suvenýry. První zastávkou je klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás i kouzelné zátoky. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.
Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné uličky a mnoho obchodů se suvenýry.