Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Memphis Beach ***+ 7 nocí

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
200 m
, písečno-oblázková pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi
Sejf
Fitness
Bazén venkovní

Kompletně zrekonstruovaný hotelový komplex se nachází v klidnější části letoviska Kolymbia (Řecko, Rhodos) 200 m od písečně- oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody. K vybavení hotelu patří recepce s lobby barem, TV místnost, internetový koutek a Wi-Fi připojení u recepce (za poplatek), minimarket a fitness. V zahradě hotelu se můžete osvěžit v bazénu s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky a vypít svůj oblíbený drink u pool baru. Hotel nabízí stravování all inclusive, takže si jen můžete bezstarostně užívat sluníčka. V okolí se nachází dostatek možností k nákupům a posezením v místních tavernách a barech nebo krásné procházce proslulou eukalyptovou alejí. Tipem navíc je i nedaleké letovisko Tsampika s nejkrásnější pláží na ostrově a 3 km vzdálené golfové hřiště. Oddychová letní atmosféra tohoto hotelu v blízkosti centra i pláže s širokou nabídkou vodních sportů jsou zárukou ideálně strávené dovolené nejen pro rodiny s dětmi.

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 1200
+ Kompletní tabulka katalogových cen

1. dítě na přist. pobyt zdarma do
15 let
2. dítě na přist. pobyt zdarma do
15 let
3. os. na přist. pobyt zdarma

Podrobné informace

Ubytování

Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, klimatizace (zdarma 1. 7. - 31. 8., ostatní měsíce 7 eur/den), lednice, TV/SAT, telefon, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon. Až 2 děti do 15 let na přistýlce pobyt zdarma.

Stravování

All inclusive: Snídaně (7.00−10.30), oběd (12.30−14.30), večeře (19.00− 21.00) formou bohatého bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (do 23.00), káva a čaj, sušenky (15.00−18.00), pro děti zmrzlina (15.00−18.00).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek
ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
leteckou přepravu tam i zpět
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 1 200 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – pátek/pátek.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Klidné letovisko na východním pobřeží ostrova Rhodos (Řecko), ideálně položené mezi dvěma skvosty historie - hlavním městem Rhodem a čarokrásným Lindem - leží u jedné z nejpůvabnějších pláží ostrova s modrou vlajkou za čistotu a krásu pláže. Do letoviska se dostanete nádhernou, několikakilometrovou alejí lemovanou statnými eukalypty. Strhující přírodní scenerie spolu s rybářským přístavem a vyhlášenými rybími tavernami vytváří neodolatelnou kulisu vaší dovolené. Centrum letoviska nabízí dostatek nákupních i zábavních možností, nezapomenutelné jsou rovněž východy a západy slunce nad krásnou zátokou se skalnatým výběžkem. Vzdálenost od letiště je 50 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.

Řecko, Rhodos - studia Moscha

Studia Moscha

Praha, Brno, Ostrava letecky
beze stravy snídaně
od 12 990,-
Rhodos, Faliraki - Studia Anemoni

Studia Anemoni

Praha, Brno, Ostrava letecky
beze stravy
od 13 190,-
Řecko, Rhodos, Reni Koskinou - hotel Virginia

Hotel Virginia***

Praha, Brno, Ostrava letecky
all inclusive
od 14 790,-
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 13 letNově zařazeno v naší nabídce !