Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Memphis Beach ***+ 10/11 nocí

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
200 m
, písečno-oblázková pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi
Sejf
Fitness
Bazén venkovní

Kompletně zrekonstruovaný hotelový komplex se nachází v klidnější části letoviska Kolymbia (Řecko, Rhodos) 200 m od písečně- oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody. K vybavení hotelu patří recepce s lobby barem, TV místnost, internetový koutek a Wi-Fi připojení u recepce (za poplatek), minimarket a fitness. V zahradě hotelu se můžete osvěžit v bazénu s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky a vypít svůj oblíbený drink u pool baru. Hotel nabízí stravování all inclusive, takže si jen můžete bezstarostně užívat sluníčka. V okolí se nachází dostatek možností k nákupům a posezením v místních tavernách a barech nebo krásné procházce proslulou eukalyptovou alejí. Tipem navíc je i nedaleké letovisko Tsampika s nejkrásnější pláží na ostrově a 3 km vzdálené golfové hřiště. Oddychová letní atmosféra tohoto hotelu v blízkosti centra i pláže s širokou nabídkou vodních sportů jsou zárukou ideálně strávené dovolené nejen pro rodiny s dětmi.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 1200
+ Kompletní tabulka katalogových cen

1. dítě na přist. pobyt zdarma do
15 let
1. dítě na přist. pobyt zdarma do - duplikát
15 let
2. dítě na přist. pobyt zdarma do
15 let
3. os. na přist. pobyt zdarma

Podrobné informace

Ubytování

Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, klimatizace (zdarma 1. 7. - 31. 8., ostatní měsíce 7 eur/den), lednice, TV/SAT, telefon, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon. Až 2 děti do 15 let na přistýlce pobyt zdarma.

Stravování

All inclusive: Snídaně (7.00−10.30), oběd (12.30−14.30), večeře (19.00− 21.00) formou bohatého bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (do 23.00), káva a čaj, sušenky (15.00−18.00), pro děti zmrzlina (15.00−18.00).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek
ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
leteckou přepravu tam i zpět
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 1 200 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – úterý/pátek.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Klidné letovisko na východním pobřeží ostrova Rhodos (Řecko), ideálně položené mezi dvěma skvosty historie - hlavním městem Rhodem a čarokrásným Lindem - leží u jedné z nejpůvabnějších pláží ostrova s modrou vlajkou za čistotu a krásu pláže. Do letoviska se dostanete nádhernou, několikakilometrovou alejí lemovanou statnými eukalypty. Strhující přírodní scenerie spolu s rybářským přístavem a vyhlášenými rybími tavernami vytváří neodolatelnou kulisu vaší dovolené. Centrum letoviska nabízí dostatek nákupních i zábavních možností, nezapomenutelné jsou rovněž východy a západy slunce nad krásnou zátokou se skalnatým výběžkem. Vzdálenost od letiště je 50 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.

Rhodos, Faliraki - Studia Anemoni

Studia Anemoni

Praha, Brno letecky
beze stravy
od 13 190,-
Řecko, Rhodos, Reni Koskinou - hotel Virginia

Hotel Virginia***

Praha letecky
all inclusive
od 14 790,-
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 13 let1. dítě na přist. pobyt zdarma do - duplikát: 13 letNově zařazeno v naší nabídce !