Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Blue Horizont

Vzdálenost na pláž

Luxusní hotel je zasazen do prostředí velké exotické zahrady, kde si budete připadat jako v ráji. Nejatraktivnějším prvkem celého komplexu je rozlehlý bazén se sluneční terasou, kde jsou zdarma k dispozici slunečníky a lehátka, a bazén s dětským brouzdalištěm. Osvěžit se můžete jak ve snackbaru u bazénu, tak u písčito-oblázkové pláže. Součástí hotelu je prostorná vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, společenská místnost s TV, malý konferenční sál a internetový kout s Wi-Fi. Pro sportovně založené hosty jsou připraveny tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, šipky a vodní pólo, na pláži je široká nabídka vodních sportů a přímo u hotelu je škola windsurfi ngu. O vaši zábavu se postará vlastní animátorský tým, který má připravený program nejen pro vás, ale i pro děti. Ubytování doporučujeme klientům, kteří preferují ubytování vyšší úrovně s vynikajícími službami.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2018, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2018. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Prostorné, nově elegantně vybavené pokoje s možností jedné přistýlky, nezávislá klimatizace (1. 6.–30. 9.), lednice, TV/SAT, telefon, plážové ručníky, fén, koupelna a balkon.

Stravování

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu, možnost připlacení obědů: 330 Kč/den.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi. Odlety jsou z Brna.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

<
>
Popis destinace

Moderní letoviska západního pobřeží ostrova Rhodos (Řecko) dnes téměř sousedí s hlavním městem a nabízí svým návštěvníkům krásné pláže se stříbrnými oblázky. Jsou to ideální prázdninová střediska, kde i v létě fouká příjemný vánek, se širokou nabídkou skvělé zábavy, dobrého jídla a pití, koupání a slunění. Vzdálenost od letiště: 10 minut