Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Pasiphae

Vzdálenost na pláž

Velmi příjemný hotel s rodinnou atmosférou, který je obklopen pěknou zahradou a zasazen do klidného prostředí, se nachází jen malý kousek od písečné pláže a azurově modrých vod moře. Areál svým hostům nabízí k dispozici hlavní budovu s recepcí, TV místnost, internetový kout, bar a také restauraci. Relaxovat na lehátkách se slunečníky je možné u venkovního bazénu, ve snack baru si lze dát v průběhu dne snack nebo se osvěžit v horkém létě vychlazeným nápojem. Nejmenší návštěvníci se jistě rádi vydovádí na dětském hřišti. Poloha hotelu přímo vybízí k večerním procházkám do blízkého letoviska Skala Kalloni, které je vzdálené 400 m, kde doporučujeme ochutnat v místní restauraci některou z rybích specialit. Srpnový ,,Festival sardinek“ spojený s barbeque a živou řeckou hudbou je velkým zážitkem pro každého, kdo se jej zúčastní, ale věříme, že mnoho krásných vzpomínek si ze své dovolené odvezete i tehdy, pokud se rozhodnete strávit ji zde v kterémkoliv jiném termínu.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, klimatizace, TV (za poplatek), lednice, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi. Odlety jsou z Brna.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Malebné městečko nacházející se přímo v srdci ostrova Lesbos (Řecko) je známé krásnou zátokou s proslulou písečnou pláží, kterou obklopují vzrostlé stromy a teplým, mělkým mořem. Místní specialitou jsou lahodné sardinky, které umí výtečně připravit tradiční taverny v přístavu a vy je rozhodně musíte také ochutnat. V srpnu zde dokonce pořádají vyhlášený sardinkový festival. Zdejší krásná příroda je také oblíbeným útočištěm různých druhů ptáků, takže zde snadno uslyšíte zpěv slavíků a při troše štěstí je možno spatřit na okraji zálivu plameňáky.