Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Kalloni II

Vzdálenost na pláž

Velmi pěkný hotelový areál postavený ve stylu tradiční egejské vesnice se nachází na okraji letoviska Skala Kalloni. K široké písečné pláži s pozvolným vstupem do vody a nádherným výhledem na ohromný záliv je to jen pár kroků přes pobřežní komunikaci. Do centra letoviska plného restaurací, kaváren a nočních klubů je to necelých 600 m. V hotelovém areálu je návštěvníkům k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní bar, snack bar u bazénu s panoramatickým výhledem na azurově modrou mořskou hladinu, bazén se slunečníky a lehátky zdarma, tenisový kurt a dětské hřiště. Pokud se rozhodnete navštívit druhé největší město na ostrově – Kalloni –, neopomeňte v místní rybí taverně ochutnat čerstvé speciality, jako jsou sardinky, krevety a ústřice, vylovené v zálivu. Tento příjemný hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, zvláště pak pro ty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou v tradičním řeckém prostředí.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti, klimatizace, lednice, TV, telefon, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu, široký výběr z řecké i mezinárodní kuchyně.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi. Odlety jsou z Brna.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Malebné městečko nacházející se přímo v srdci ostrova Lesbos (Řecko) je známé krásnou zátokou s proslulou písečnou pláží, kterou obklopují vzrostlé stromy a teplým, mělkým mořem. Místní specialitou jsou lahodné sardinky, které umí výtečně připravit tradiční taverny v přístavu a vy je rozhodně musíte také ochutnat. V srpnu zde dokonce pořádají vyhlášený sardinkový festival. Zdejší krásná příroda je také oblíbeným útočištěm různých druhů ptáků, takže zde snadno uslyšíte zpěv slavíků a při troše štěstí je možno spatřit na okraji zálivu plameňáky.