Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Palm Bay***

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
50 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
Sejf
Bazén venkovní

Hotel v tradičním řeckém stylu je zasazen do prostředí malého návrší v bujné palmové zahradě s kouzelným výhledem na letovisko Sissi (Řecko, Kréta) a jeho přístav. Hotel se skládá z hlavní budovy a přiléhajících bungalovů obklopených bohatou vegetací. Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí a snack barem. V exotické zahradě je umístěn bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Od malé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře je hotel vzdálen necelých 50 m. Romantický nádech dodává hotelu bar s atraktivním a neobvyklým posezením v zavěšených houpacích křesílkách. Centrum letoviska Sissi s obchody a vynikajícími restauracemi a tavernami proslavenými širokou nabídkou rybích specialit je vzdáleno necelých 200 m. Pro svoji atmosféru doporučujeme hotel klientům, kteří preferují klidnější ubytování v ojedinělém prostředí a díky své výhodné poloze i těm, kteří upřednostňují pronájem auta či absolvování organizovaných výletů v oblasti východní Kréty.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Večeře dospělý Na osobu / Na noc 240
Večeře 1. dítě 2-13 let Na osobu / Na noc zdarma
Večeře 2. dítě 2-13 let Na osobu / Na noc 120
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 330
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Stylově zařízené dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, klimatizace, lednice, TV, telefon, koupelna, fén, sejf (za poplatek na recepci), balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně rozšířená kontinentální, možnost dokoupení večeří.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí s vyznačenou stravou
leteckou přepravu tam i zpět
transfery letiště / hotel / letiště
služby stálého delegáta
letištní taxy a palivový příplatek

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi. Odlety jsou z Brna.
Svozy na letiště zajišťujeme z následujících míst: 1. Jihlava (300), Havlíčkův Brod (300), Žďár nad Sázavou (300), Velké Meziříčí (200). 2. Česká Třebová (400), Svitavy (400). 3. Ostrava (500), Frýdek-Místek (500), Příbor (500), Nový Jičín (500), Hranice n. M. (400), Lipník n.B. (400), Přerov (400), Olomouc(400), Prostějov (300), Kroměříž (300), Vyškov (300). 4. Zlín (400), Otrokovice (400), Uherské Hradiště (300).
Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu nebo zrušení svozového místa, pokud je na trase méně než 6 osob. V tom případě uhradí zákazníkovi náklady za náhradní dopravu do výše jízdného vlakem 2. třídy, popř. autobusového jízdného.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Vyhlášená rybářská vesnička se dnes stala klasickým prázdninovým letoviskem v severní části Kréty (Řecko). I tak je Sissi unikátní hned v několika směrech. Přestože nabízí společenskou zábavu a sportovního vyžití, povedlo se mu zachovat si trochu klidu a typické krétské atmosféry. Pláže jsou zde menší a písčité, ale blízké skalnaté pobřeží láká i k potápění. V malebném přístavu naleznete vyhlášené taverny a restaurace. Pro aktivnější je zde připraveno i několik tras pro pěší a cykloturistiku. Středisko Sissi je vhodné pro všechny, kteří hledají klidnější dovolenou a chtějí si odpočinout od rušného prostředí. Vzdálenost od Heraklionu je 40 km.

Fakultativní výlety

Knossos, Archeologické muzeum, Heraklion
Do Knossu, nejstaršího hlavního města Kréty z doby 2 000 let př. n. l., by neměl zapomenout zavítat žádný milovník historie. Tento výlet je spojen s individuální prohlídkou Heraklionu, nákupy na tržnici a návštěvou Archeologického muzea, soustřeďujícího významné nálezy z Knossu, Faistu, Malie, Zakrosu a dalších archeologicky zajímavých míst.
Elounda, Spinalogna, barbeque, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu, a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbeque. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.
Gramvousa
Obeplouvá se poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického opevnění. Poté odplouváme k pirátské zátoce Balos, kde je volno ke koupání a podává se jídlo a víno.
Elafonisi
Návštěva jedné z nejkrásnějších pláží na jihozápadě ostrova. První zastávkou je Agia Sofi a - krápníková jeskyně ve skalách s krásným výhledem na soutěsku Topolia a Chrisoskalitisa. Druhou zastávkou je ženský klášter v typickém kykládském stylu. Pak již zbývá jen koupání v Libyjském moři na jedné z nejkrásnějších pláží s růžovým pískem.
Ostrov Santorini
Santorini je považované za legendární ztracenou Atlantidu. Po plavbě lodí jste odměněni pohledem na překrásné scenérie vulkanických kopců, na kterých jsou jako vlaštovčí hnízda nalepené bělostné vesničky. Na pozadí kobaltově modrého moře navštívíte hlavní město Thiru, kam se dostanete lanovkou nebo na oslících, s typickými úzkými křivolakými uličkami, kde každý vychvaluje své zboží. Nad šálkem kávy nebo sklenkou vína si také můžete vychutnat jedinečný pohled na zbytek protějšího vulkanického kráteru, který zbyl po výbuchu sopky 1 500 př. n. l.
Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda - to vše zapůsobí na každého turistu, který se pokusí zdolat tuto evropskou raritu. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři.