Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Adele Mare****

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi
Sejf
Tenis
Bazén venkovní

Hotelový komplex se nachází na okraji letoviska Adelianos Kampos (Řecko, Kréta), od historického města Rethymna je hotel vzdálený 7 km. V blízkosti se nacházejí obchody, restaurace a taverny. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, TV místnost, sejf na recepci (za poplatek), internetový koutek (za poplatek), hlavní restauraci, bar, snack bar, bar na pláži a minimarket. V areálu hotelu najdete bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma. K dispozici je také dětské hřiště, stolní tenis, tenis (za poplatek). Hotel nabízí příjemnou a klidnou atmosféru a polohu přímo u pláže. Umístění hotelového komplexu v rozlehlé zahradě plné palem a zeleně zaručuje strávení krásné dovolené plné pohody.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2018, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2018. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 320
all inclusive dítě 2-7 let Na osobu / Na noc zdarma
all inclusive dítě 7-13 Na osobu / Na zájezd 160
jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 420
+ Kompletní tabulka katalogových cen

1. dítě na přist. pobyt zdarma do
7 let
Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace (za poplatek), lednice, TV/SAT, telefon, fén, koupelna a balkon nebo terasu.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost připlacení all inclusive.
All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět
ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou
letištní taxy a palivový příplatek
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 420 Kč/noc
All inclusive: dospělý 320 Kč/noc; 1. dítě 2–7 let zdarma; 1. dítě 7–13 let: 160 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna do Heraklionu. V termínu 25.5. - 5.6. bude odlet z ČR dne 25.5. pouze z Prahy a v termínu 28.9. - 9.10. bude návrat do ČR dne 9.10. pouze do Prahy.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Adelianos Kampos je plážové letovisko asi deset kilometrů východně od města Rethymno a je také v těsné blízkosti s letoviskem Platanias (nebo též Platanes). Je považováno za jedno z nejvýznamnějších turistických center na ostrově Kréta (Řecko). Pláže je mělká, a tak se voda už v květnu krásně vyhřeje. Kilometry dlouhých pláží jsou místy přerušovány malými útesy. Toto letovisko je vhodné jak pro rodinnou dovolenou, tak pro příjemné chvíle s Vašimi přáteli.

Fakultativní výlety

Ostrov Chrissi
Z nejjižněji položeného krétského města Ierapetra se lodí vydáme na neobydlený ,,zlatý" ostrov. Všechny ostrovy mají svou osobitou krásu, ale ostrov Chrissi se liší svou exotickou krásou od všech ostatních ostrovů ve Středomoří. Azurově modré moře, nádherné pláže, nepřeberné množství mušlí, vytváří exotickou atmosféru tohoto malého pozemského ráje.

Spinalogna, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu, a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbecue. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.

Knossos, Heraklion, trh
Palác Knossos byl postaven před 4.000 lety jako největší administrativní a kulturní centrum minojské civilizace. Po prohlídce paláce navštívíme hlavní město Heraklion, založené v roce 828 arabskými piráty. Zastávka na městském trhu a procházka na pěší zóně v centru Heraklionu s množstvím obchodů, kaváren a taveren se zcela jistě zalíbí všem návštěvníkům.

Ostrov Santorini
Santorini je považované za legendární ztracenou Atlantidu. Po plavbě lodí jste odměněni pohledem na překrásné scenérie vulkanických kopců, na kterých jsou jako vlaštovčí hnízda nalepené bělostné vesničky. Na pozadí kobaltově modrého moře navštívíte hlavní město Thiru, kam se dostanete lanovkou nebo na oslících, s typickými úzkými křivolakými uličkami, kde každý vychvaluje své zboží. Nad sklenkou vína si můžete vychutnat jedinečný pohled na zbytek vulkanického kráteru, který zbyl po výbuchu sopky.

Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda, to vše zapůsobí na každého turistu, který se okusí zdolat tuto evropskou raritu. Soutěska Samaria je dlouhá 18 km a v některých částech až 600 m hluboká. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři a plavbou lodí do přístavu.

Gramvousa
Odplujeme na poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického pevnění. Pevnost byla na ostrově postavena Benátčany v posledním období jejich vlády a později sloužila v době osvobozeneckých bojů proti Turkům. V zátoce pod pevností je ztroskotaná loď. Poté poplujeme k pirátské zátoce Balos. V této křišťálové zátoce své líbanky trávili i princ Charles a princezna Diana.