Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Gaia Village***+ - 10/11 nocí

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
250 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
WiFi
Sejf
Fitness
Bazén venkovní

Moderní hotelový komplex tvořený vilkami je situován ve velice příjemném prostředí v klidné časti letoviska Tigaki (Řecko, Kos). Ubytování je v klidnější části hotelu v depandancích s vlastním bazénem. Nachází se 250 m od jedné z nejkrásnějších písečných pláži na ostrově, do centra letoviska s bezpočtem obchodů, barů a kaváren je to pouhých 150 metrů. Součástí hotelu je prostorná vstupní hala s recepcí a možností pronájmu sejfu, internetový koutek s Wi-Fi připojením (za poplatek), TV/SAT místnost, restaurace, čtyři bary, tři sladkovodní bazény (jeden s oddělenou dětskou částí), dva bazény pro děti a terasa s lehátky a slunečníky. Zdarma je klientům k dispozici mini hřiště na fotbal a basketbal, fitness, stolní tenis a dvě dětská hřiště, za poplatek pak kulečník, elektronické hry a masáže. Dobré autobusové spojení je i s hlavním městem Kos (zastávka 150 m od hotelu), ve kterém můžete navštívit a obdivovat rozsáhle antické vykopávky, středověkou pevnost johanitů a spoustu dalších atraktivních míst. Bohaté sportovní vyžití a přátelská atmosféra se skvělými službami jsou zárukou prožití krásné dovolené.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 10% ze základní ceny do 31.12.2018, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři od 1.1.2019(do té doby je stejná jako sleva za včasný nákup).

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 1100
+ Kompletní tabulka katalogových cen

1. dítě na přist. pobyt zdarma do
7 let

Podrobné informace

Ubytování

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje umístěné v depandancích, s možností 1 přistýlky, klimatizace, TV/SAT, telefon, fén, koupelna a balkon nebo terasa. Rodinný pokoj na vyžádání.

Stravování

All inclusive : Snídaně (7.30−9.30), oběd (12.30− 14.00) a večeře (19.00−21.00) formou bohatého bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00−23.00), snack (10.00−12.30 a 15.00−18.00), káva, čaj a sušenky (16.00−17.00) a zmrzlina pro děti (11.00−17.00).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět
ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
letištní taxy a palivový příplatek
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 1 100 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/ osoba z Prahy a Ostravy - pondělí/ čtvrtek.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Typické prázdninové letovisko vzdálené 11 km od hlavního města leží u jedné z nejkrásnějších písčitých pláží ostrova Kos (Řecko) s proslulým bílým pískem. Pobřeží se velmi mírně svažuje do moře, výborně se tedy hodí pro děti. Okolní rovinatá krajina je ideální pro cyklisty, kteří bez větší námahy dojedou na vzdálenější pláže nebo do hlavního města. V centru letoviska se nachází dostatek obchodů, taveren a barů, půjčovna kol, motocyklů a aut. Na pláži lze nalézt širokou nabídku vodních sportů. Tigaki je ideálním místem k prožití klidné rodinné dovolené.

Fakultativní výlety

Okruh po ostrově
Celodenní výlet vám umožní navštívit nejzajímavější místa na ostrově – antický Asklépion, v jehož areálu se nachází pozůstatky vstupní brány, lázní, shromaždiště, oltáře a několik chrámů. Zároveň je odtud krásný výhled na ostrov a přilehlou tureckou pevninu. Pojedeme do malebné horské vesničky Zia, kde se můžete nejen pokochat krásou místních domečků, ale i nakoupit typické řecké suvenýry, rozmanité druhy koření, tymiánový med nebo olivové oleje. Navštívíme městečko Kardamena s pěkným přístavem a také někdejší hlavní město ostrova Kefalos s krásnými výhledy na sopečné ostrovy Giali a Nissyros. Čas bude i na koupání v malebné zátoce Kamari.


Plavba na tři ostrovy
Celodenní výlet na tradiční dřevěné lodi Kaiki s barbeque a možností opalování. Čeká vás plavba na ostrov Kalymnos, kde se dozvíte, jak se zpracovávají mořské houby, které se zde těží a budete mít i možnost vychutnat kouzelnou atmosféru přístavu u šálku dobré kávy. Dále poplujeme k malému ostrůvku Plati, u kterého si můžete zaskákat z lodi a potápět se. Mezitím vám kapitán lodi připraví chutné grilované speciality. Poslední zastávkou bude ostrov Pserimos s krásnou písečnou pláží a průzračnou vodou v maličkém romantickém přístavu s kostelíkem. Můžete se těšit na báječnou,
téměř až pirátskou plavbu.


Turecko
Po krátké plavbě lodí se dostanete do tureckého městečka Bodrum, které mimo jiné přitahuje turisty svým přístavem. Město je postavené na úpatí kopce, na kterém se tyčí hrad jako strážce přístavu. Turecko je známé především jako nákupní ráj. Bazar, který na vás dýchá Orientem, nabízí nepřeberné množství výrobků – kožené zboží, oblečení, koberce, zlaté a stříbrné šperky a mnoho dalšího. Máte možnost navštívit Mausoleum, jeden ze sedmi divů antického světa, amfiteátr s 13 000 místy na sezení, starý více než 2000 let. Uvidíme i hrad, postavený na přelomu 14. a 15. století rytíři řádu sv. Jana, který je velkolepou ukázkou středověkého opevnění.

Kos, Kefalos - Hotel Ionikos

Hotel Ionikos ***

Praha, Brno, Ostrava letecky
snídaně
First minute
od 11 691,-
3. os. na přist. pobyt zdarma
Hotel Eurovillage Achilleas - Řecko - Kos

Hotel Euro Village Achilleas****

Praha, Ostrava, Brno letecky
all inclusive
First minute
od 15 471,-
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 5 let