Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Afroditi **+

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečná pláž
Klimatizace
Lednice/minibar
Sejf
Bazén venkovní

Tradiční rodinný hotel leží přímo v centru letoviska Roda (Řecko, Korfu), přímo u písečné pláže přístupné přes místní komunikaci. Součástí hotelu je restaurace s venkovním posezením, bazén s dětským brouzdalištěm, lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma, jaccuzi, internetový koutek a minimarket. V okolí můžete využít plážový volejbal, šlapadla nebo loďky, půjčovny aut, kol a motorek. V blízkosti hotelu najdete obchůdky, taverny, bary, restaurace, diskotéky a kavárny. Hotel je vhodný pro všechny, kteří touží být v centru dění, pár kroků od pláže, obklopeni pohodovou atmosférou.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 400
+ Kompletní tabulka katalogových cen

1. dítě na přist. pobyt zdarma do
6 let
1. dítě na přist. pobyt zdarma do - duplikát
6 let
Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace za poplatek (5 eur/den), lednice (za poplatek), telefon, sejf (za poplatek), koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně jsou rozšířené kontinentální a večeře servírované o 4 chodech.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek
ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou
leteckou přepravu tam i zpět
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 400 Kč/noc

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service - typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna (pondělí/čtvrtek).

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Turistické letovisko na severním pobřeží ostrova Korfu (Řecko), kde převažují písečné pláže s pestrou nabídkou vodních sportů. Úzká písečná pláž jen pozvolna klesající do moře, je oblíbená především u rodin s dětmi. Romantické východy a západy slunce Vás vylákají k procházkám podél pobřeží nebo k příjemnému posezení v tavernách u moře. V centru se nachází hlavní třída s nabídkou restaurací, taveren, barů, diskoték, obchodů se suvenýry a potravinami, je zde také pekárna, cukrárna, bankomat, stálý lékař, půjčovny aut a motorek. Nedaleko tohoto letoviska se nachází letovisko Astrakeri s původní řeckou atmosférou.

Fakultativní výlety

Klasický okruh ostrovem
Celodenní výlet umožňuje poznávat zajímavá místa celého ostrova. V Kalami se zastavíme u vily, ve které žil spisovatel G. Durrell, pak pojedeme podél malebného pobřeží s výhledy na moře. Na Kanoni nás uvítá vyhlídka na kouzelný ostrůvek Pontikonisi a klášter Vlachernos. Při zastávce na zámečku Achillio si prohlédneme zahrady a palác vybudovaný pro rakouskou císařovnu Alžbětu. Na západním pobřeží v letovisku Paleokastritsa nás čeká prohlídka kláštera, vyhlídka Bella Vista ("Pohled snů") a impozantní pohled na záliv. Na závěr zastávka v horské vesničce Makrades s možností nákupů tradičních korfských výrobků a občerstvení.
Plavba lodí do Pargy a na ostrovy Paxos a Antipaxos
V ranních hodinách odplujeme lodí jižně podél ostrova do malebného městečka Parga na řecké pevnině, kde na vás čeká romantický záliv s ostrůvkem, na němž září sněhobílý kostelík a zřícenina benátského hradu. Následuje prohlídka městečka s možností nákupů nebo koupání. Pak se přepravíme lodí na protější ostrůvek Paxos, na ostrově se vykoupete nebo máte možnost se plavit do Poseidonových mořských jeskyní.
Výlet do hlavního města Korfu
Polodenní výlet do hlavního města Korfu. Zde je možnost individuální prohlídky pamětihodností a nákupů. Tento výlet lze spojit s projížďkou lodí Kalypso, která má prosklený kýl, umožňující pozorovat mořskou faunu a cvičené lachtany.
Řecký večer
Tradiční řecký večer s bohatým programem, který zahrnuje ukázku řeckých a korfských lidových tanců a krojů za doprovodu živé řecké hudby. Během programu je podávána večeře, s neomezenou konzumací vína a džusu.
Aqualand
Celodenní výlet do vodního zábavního parku, kde si užijí dospělí i děti.
Albánie
Jedinečná příležitost poznat jednu z posledních záhadných zemí v Evropě. Po asi hodinové plavbě podél malebného východního pobřeží Korfu loď připluje do přístavu Saranda. Po vylodění následuje prohlídka města Saranda s průvodcem, pak volný program. Možnost dokoupení dvou fakultativních výletů – buď návštěvy významného archeologického místa Butrinti s památkami z antického Řecka a Říma – starověké divadlo, gymnázium, chrám s mozaikovou podlahou nebo výlet k jezeru ‚Modré oko‘ a pramenům řeky Bystritsa.