Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Messonghi Beach

Vzdálenost na pláž

Rozsáhlý areál uprostřed krásné zahrady, který poskytuje komplexní služby a vybavení i náročnějším klientům, se nachází v klidném prostředí přímo u písečné pláže letoviska Messonghi. Hotel nabízí téměř vše, co můžete od své dovolené očekávat – čtyři bazény se sladkou i mořskou vodou, tři dětská brouzdaliště, slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, lehátka za poplatek, TV místnosti s videem, dětské hřiště, minidisco. Hostům je k dispozici recepce, směnárna, trezor, výtah, salonky s TV a satelitním příjmem, konferenční sál, místnosti s e-mailem, internetem a tiskárnou, místnosti s různými elektronickými hrami, stálý lékař, hotelový vláček. V areálu hotelu najdete kavárny, vnitřní bary a restaurace, večerní a noční kluby, obchod se suvenýry, klenotnictví, zmrzlinový pultík, snack-bary u bazénu. Možnost sportovního vyžití zdarma zahrnuje animační programy pro děti i dospělé, volejbal, basketbal, fi tcentrum, stolní tenis a miniclub pro děti. Za poplatek tenis, kulečník, badminton, šipky, šachy, masáže, na pláži také vodní sporty a kurzy potápění. Hotel pro své hosty pořádá každodenní animační programy, společenské akce, živou hudbu, různé soutěže a diskotéky.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, klimatizace (za poplatek), telefon a balkon.

Stravování

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu, výborná řecká i mezinárodní kuchyně.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi. Odlety jsou z Brna.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Malebné letovisko na jihovýchodním pobřeží Korfu (Řecko) vyrostlo z malé vesničky a patří mezi první střediska, která byla turisty objevena a jsou hojně navštěvována. Pyšní se dlouhou písečnou pláží s drobnými oblázky s pozvolným vstupem do moře. Najdete zde velké množství obchůdků i taveren, možností večerní a noční zábavy je nespočet a každá generace si přijde na své. Je zde také nádherná příroda, která vybízí k procházkám nebo vyjížďkám na kole po okolí.

Fakultativní výlety

Klasický okruh ostrovem
Celodenní výlet umožňuje poznávat zajímavá místa celého ostrova. V Kalami se zastavíme u vily, ve které žil spisovatel G. Durrell, pak pojedeme podél malebného pobřeží s výhledy na moře. Na Kanoni nás uvítá vyhlídka na kouzelný ostrůvek Pontikonisi a klášter Vlachernos. Při zastávce na zámečku Achillio si prohlédneme zahrady a palác vybudovaný pro rakouskou císařovnu Alžbětu. Na západním pobřeží v letovisku Paleokastritsa nás čeká prohlídka kláštera, vyhlídka Bella Vista ("Pohled snů") a impozantní pohled na záliv. Na závěr zastávka v horské vesničce Makrades s možností nákupů tradičních korfských výrobků a občerstvení.
Plavba lodí do Pargy a na ostrovy Paxos a Antipaxos
V ranních hodinách odplujeme lodí jižně podél ostrova do malebného městečka Parga na řecké pevnině, kde na vás čeká romantický záliv s ostrůvkem, na němž září sněhobílý kostelík a zřícenina benátského hradu. Následuje prohlídka městečka s možností nákupů nebo koupání. Pak se přepravíme lodí na protější ostrůvek Paxos, na ostrově se vykoupete nebo máte možnost se plavit do Poseidonových mořských jeskyní.
Výlet do hlavního města Korfu
Polodenní výlet do hlavního města Korfu. Zde je možnost individuální prohlídky pamětihodností a nákupů. Tento výlet lze spojit s projížďkou lodí Kalypso, která má prosklený kýl, umožňující pozorovat mořskou faunu a cvičené lachtany.
Řecký večer
Tradiční řecký večer s bohatým programem, který zahrnuje ukázku řeckých a korfských lidových tanců a krojů za doprovodu živé řecké hudby. Během programu je podávána večeře, s neomezenou konzumací vína a džusu.
Aqualand
Celodenní výlet do vodního zábavního parku, kde si užijí dospělí i děti.
Albánie
Jedinečná příležitost poznat jednu z posledních záhadných zemí v Evropě. Po asi hodinové plavbě podél malebného východního pobřeží Korfu loď připluje do přístavu Saranda. Po vylodění následuje prohlídka města Saranda s průvodcem, pak volný program. Možnost dokoupení dvou fakultativních výletů – buď návštěvy významného archeologického místa Butrinti s památkami z antického Řecka a Říma – starověké divadlo, gymnázium, chrám s mozaikovou podlahou nebo výlet k jezeru ‚Modré oko‘ a pramenům řeky Bystritsa.