Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
Popis destinace

Zprávy o jeho kráse se rozšířily natolik, že dnes patří tento největší a nejjižnější z Jónských ostrovů k nejoblíbenějším. Od dávných dob okouzluje své návštěvníky neopakovatelnou krásou, horami a kopci hustě porostlými piniovými lesy, divokými scenériemi se stovkami větších či menších mořských jeskyní, řadou malebných pláží a nebývalou bujností a pestrostí vegetace všude, kam oko dohlédne. Žijí tu také vzácné druhy živočichů jako želva - kareta obecná (Caretta-Caretta) a tuleň středomořský (Monachus monachus). Pokud chcete během svého pobyt vidět něco zajímavého, máte řadu možností. Můžete navštívit archeologické nálezy z neolitické éry v blízkosti Keri a také smolné prameny, Volimes s benátskou věží a kostelem s freskami. Dále vesnici Maries, kde se zastavila Máří Magdaléna a přinesla na ostrov křesťanství, a mnoho dalších míst. Vaší pozornosti by také neměly uniknout jedinečné přírodní scenérie - pláž Navagio s pašeráckým vrakem, Modrá jeskyně, mořské jeskyně u Keri nebo zátoka Porto Vromi. Zveme Vás, abyste prožili svoji dovolenou na ostrově, kde podle mytologie nejraději trávili svůj volný čas bohyně Artemis a bůh Apollón.

Fakultativní výlety

Výlet lodí kolem pobřeží ostrova
Celodenní výlet, který vám umožní zhlédnout severovýchodní pobřeží ostrova se stovkami mořských jeskyní a řadou krásných pláží z pevniny nedostupných. Poplujeme lodí z přístavu Zakynthos přes Tsilivi, Alikes a Modré jeskyně. Další zastávkou bude proslulá pláž Navagio, Pirátský záliv s vrakem obklopený útesy a přístupný pouze z moře. Odtud pokračujeme do Porto Vromi, nejhlubšího přírodního přístavu na Zakynthu, kolem mořských jeskyní Keri a želvího ostrova se vrátíme zpět do přístavu. Strávíte krásný den na lodi spojený s koupáním v křišťálovém moři.

Okruh ostrovem
Začínáme návštěvou vesnice Bochali, odkud je nádherný výhled na město Zakynthos a zříceninu benátského hradu. Další zastávkou bude vesnička Macherado, kde můžete navštívit kostel Agia Mavra. Odtud pojedeme kouzelnou krajinou s nejstaršími olivovými stromy na ostrově až do vesnice Maries, kde se zastavila Maří Magdaléna. Svou cestu zakončíme ve vesničce Volimes s možností nákupu v řemeslných dílnách.

Řecký večer
Ve vesničce Kampi je připravena večeře v řecké taverně s nádherným výhledem na moře. Zde můžete při večeři s hudbou pozorovat západ slunce.

Kefallonie
Celodenní výlet na sousední ostrov, který je proslulý svými přírodními krásami a bohatou historií.

Olympia
Celodenní výlet lodí a autobusem do jedné z nejcennějších světových památek, do starobylé Olympie. V ranních hodinách odjezd trajektem na poloostrov Peloponés a dále autobusem do zeleného údolí bájného města. Prohlídka archeologických památek s průvodcem. Zastávka ve vesnici Olympia na oběd a nákupy.

Ubytování - hotely

DestinaceZakynthos
Letovisko Alykes

Apartmány Piccadilly Moderně zařízené apartmány, vyhledávané pro svou rodinnou atmosféru. Prostorné renovované apartmány v prvním patře se dvěma místnostmi až pro 4 osoby.

LetoviskoArgassi

Hotel Chryssi Akti*** Tento stylový hotel s rodinnou atmosférou se nachází přímo u písečné pláže. Standardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky.
Hotel Paradise Beach Argasi*** Vyhledávaný hotel s kvalitními službami přímo u pláže na rozhraní klidné části letoviska Argassi. Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.
Studia Krinas Moderní studia cca 250 m od písečné pláže. Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky.
Studia Castello Beach Moderní apartmánový komplex se nachází přímo u písečné pláže. Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky.

LetoviskoKalamaki

Hotel Golden Sun**** Moderní hotel v tradičním ostrovním stylu je zasazen do krásné zahrady s palmami, ve které je umístěn veliký bazén se slunečníky a lehátky zdarma.
Hotel Marelen***+ Moderní a vzdušný hotel se nachází v krásné a udržované zahradě jen 150 m od široké písečné pláže, která je známá tím, že zde kladou svá vejce chráněné želvy Caretta caretta.

Letovisko Laganas

Aparthotel Aktypis Aparthotel Aktypis leží přímo u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v živém letovisku.
Apartmány Milano Apartmány Milano se nachází přímo u 5 km dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Apartmány až pro 5 osob (2 místnosti) s bočním výhledem na moře.
Hotel Astir Beach Zakynthos*** Hotelový komplex se nachází přímo u jedné z nejdelších písečných pláží v Řecku. Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky.
Hotel Garden Palace*** Příjemný rodinný hotel se nachází v zahradě jen 250 m od 7 km dlouhé pláže s jemným pískem. Moderní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek.

Letovisko Tsilivi

Hotel Planos*** Moderní hotelový komplex leží pouhých 100 m od překrásné písečné pláže s pozvolným vstupem do průzračné vody.

Řazení:     dle ceny,     termínu,     destinace
Aparthotel Aktypis - Řecko, Zakynthos

Aparthotel Aktypis

Praha, Brno letecky
Řecko - Zakynthos - Laganas
19.07. - 30.07. od 19 990,-
19.07. - 30.07. od 19 990,-
13.08. - 20.08. od 15 990,-
více termínů ...

Aparthotel Aktypis leží přímo u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v živém letovisku Laganas (Řecko, ...

light all inclusive
3. os. na přist. pobyt zdarmaNově zařazeno v naší nabídce !
Řecko, Zakynthos - Studia Milano

Apartmány Milano

Praha, Brno letecky
Řecko - Zakynthos - Laganas
10.09. - 20.09. od 13 490,-
10.09. - 20.09. od 13 490,-
20.09. - 01.10. od 12 990,-
více termínů ...

Apartmány Milano se nachází přímo u 5 km dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře vyhledávaného letoviska ...

beze stravy
3. a 4. os. na přist. pobyt zdarma
Piccadilly apartment - Zakhyntos

Apartmány Piccadilly

Praha, Brno letecky
Řecko - Zakynthos - Alykes
20.08. - 30.08. od 18 990,-
20.08. - 30.08. od 18 990,-
30.08. - 10.09. od 18 990,-
více termínů ...

Moderně zařízené apartmány Piccadilly, vyhledávané pro svou rodinnou atmosféru, jsou situovány v příjemném letovisku ...

polopenze
3. a 4. os. na přist. pobyt zdarma