Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Virginia *** 7 nocí

Typ ubytování hotel
Strava all inclusive
Doprava letecky
Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
150 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
Tenis
Bazén venkovní

Velice oblíbený hotelový komplex skládající se z několika budov obklopených tropickou zahradou je umístěný 150 m od písečné pláže v letovisku Reni Koskinou (Řecko, Rhodos). Do hlavního města Rhodu, vzdáleného 6 km lze dojet místní dopravou nebo využít taxislužby (cca 4 eura). V areálu se nachází vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, bar, televizní místnost, minimarket, internet (za poplatek), stolní tenis a videohry (za poplatek). Dva bazény s lehátky a slunečníky zdarma a dětský bazén s brouzdalištěm nabízí příjemný odpočinek. O vaši zábavu se postarají animační programy, hotel občas pořádá řecké večery. U vedlejšího hotelu lze také pronajmout tenisové kurty. Hotel s kvalitními službami je ideální pro strávení aktivní dovolené a je vhodný jak pro milovníky historických památek, tak pro mladé lidi, kteří si chtějí užít nočního života.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2017, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2017. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři a platí pro seniora a 1 další osobu.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 300
all inclusive 3. osoba Na osobu / Na noc 210
All inclusive 1. dítě 2-12 let Na osobu / Na noc zdarma
All inclusive 2. dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 150
+ Kompletní tabulka katalogových cen

1. dítě na přist. pobyt zdarma do
14 let
Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Velice vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, klimatizace (červenec-srpen), lednice, TV/SAT, telefon, koupelna a balkon nebo terasa

Stravování

ALL INCLUSIVE: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední občerstvení (10.00-23.00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva, čaj a zmrzlina pro děti.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek
ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou
leteckou přepravu tam i zpět
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 560 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna (úterý/úterý).

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

<
>
Popis destinace

Přímořská turistická oblast leží na východním pobřeží ostrova Rhodos (Řecko) ve vzdálenosti cca 7 km od hlavního města Rhodu, které je spolu s ostatními letovisky dostupné během letní sezóny městskou dopravou. Vzdálenost od letiště je 20 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého ostrova. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů - klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, který obyvatelé považují za nejpůvabnější místo ostrova a jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas i na odpočinek, koupání a nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které zde turisté nakupují jako suvenýry. První zastávkou je klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás i kouzelné zátoky. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné uličky a mnoho obchodů se suvenýry.